9704210112 / Гальмівний диск Ø335x102,5x34 MERCEDES-BENZ Actros, Actros MP4, Antos, Atego, Axor, Econic
від 2 811,94 ₴
- В наявності
- Код: BCR186A
+380 (93) 934-16-53
Тел, Viber- +380 (98) 770-93-93 Тел.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ø фланця [мм]: 175.00
Мінімальна товщина [мм]: 28.00
Сторона установки: передній міст
Ø отвору маточини [мм]: 91.50
Сторона установки: праворуч
Кількість отворів: 10.00
Зовнішній діаметр [мм]: 335.00
Ø фаски [мм]: 120.00
Сторона установки: зліва
Висота [мм]: 102.50
Вага [кг]: 15.00
Товщина [мм]: 34.00
Ø отвору [мм]: 14.50
Оригінальний номер постачальника
9704210112
9704210612
MERCEDES-BENZ 970 421 01 12
9704210012
MERCEDES-BENZ A9704210012
MERCEDES-BENZ 970 421 00 12
MERCEDES-BENZ A9704210612
9704210212
MERCEDES-BENZ 970 421 02 12
MERCEDES-BENZ 970 421 06 12
MERCEDES-BENZ A9704210212
MERCEDES-BENZ A9704210112
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR186A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 102 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø гнізда маточини [мм] | 146 |
| Ø отвору [мм] | 14.5 |
| Ø отвору маточини [мм] | 91.5 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота [мм] | 102.5 |
| Мoдель | Actros, Actros MP4, Antos, Atego, Axor, Econic |
| Місце встановлення | перед |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 28 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 335 |
| Товщина (мм) | 34 |
| Фланець-діам.[мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 811,94 ₴



