81508030024 / Гальмівний диск Ø330x104x34 MAN L2000, Lions City, M2000L, M2000M
Мінімальна товщина [мм]: 26.00
Сторона установки: передній міст
Ø фаски [мм]: 158.00
Зовнішній діаметр [мм]: 330.00
Висота [мм]: 104.00
Сторона установки: праворуч
Кількість отворів: 10.00
Розмір різьби: M 14
Ø отвору маточини [мм]: 135.00
Сторона установки: зліва
Крок різьби [мм]: 1.50
Вага [кг]: 17.00
Товщина [мм]: 34.00
Оригінальний номер постачальника
MAN 81508030024
MAN 81.50803.0026
MAN 81508030026
MAN 81.50803.0024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR146A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 104 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 158 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору маточини [мм] | 135 |
| Ø фаски [мм] | 158 |
| Вага (кг) | 17 |
| Висота [мм] | 104 |
| Мoдель | L2000, Lions City, M2000L, M2000M |
| Місце встановлення | перед |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 26 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 330 |
| Розмір різьби | M 14 |
| Товщина (мм) | 34 |
| Крок різьби (мм) | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 126,80 ₴



