Амортизатор підвіски MERCEDES MB 314606 SACHS ( O/O 520 330 14x40 14x40)
від 2 661 ₴
- Під замовлення
- Код: AMT314606
Відправка з 08 квітня 2026+380 (93) 934-16-53
Тел, Viber- +380 (98) 770-93-93 Тел.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор
Оригінальний номер постачальника
MERCEDES-BENZ A9063260800
MERCEDES-BENZ A9063260600
MERCEDES-BENZ 9063260800
MERCEDES-BENZ 9063261300
MERCEDES-BENZ 9063260600
VW 2E0513029A
MERCEDES-BENZ A9063261400
MERCEDES-BENZ 9063260000
MERCEDES-BENZ 9063261400
MERCEDES-BENZ A9063260000
MERCEDES-BENZ A9063261300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz A9063261300; Sachs 314606; Volkswagen 2E0513029A |
| Конструкція | Двотрубний |
| Тип | Газовий |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина розтиснутому стані | 520 мм |
| Довжина в стиснутому стані | 330 мм |
| Розмір верхнього вуха/штока 1 | d14/40 |
| Розмір нижнього вуха/штока 1 | d14/40 |
| Спосіб кріплення амортизатора: | О/О |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 661 ₴



