Кількість отворів 1: 2.00
Висота [мм]: 238.00
Ø фаски [мм]: 335.00
Ø отвори [мм]: 24.00
Вес [кг]: 40.98
Кількість отворів: 10.00
Ø отвори 1 [мм]: 14.00
Ø отвори маточини [мм]: 282.70
Діаметр [мм]: 419.00
Гальмівний шлях (мм): 192.00
Оригінальний номер постачальника
21220183V
MERITOR 212 20 183
MERITOR 212 23 852
MERITOR 222 22 978
21223852
22222978
MERITOR 212 20 183 V
21220183
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MERITOR |
| Код запчастини | 21220183V |
| Висота | 238 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 419 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору 1 [мм] | 14 |
| Ø отвору [мм] | 24 |
| Ø отвору маточини [мм] | 282.7 |
| Ø фаски [мм] | 335 |
| Величина гальма | 419x180 |
| Вага (кг) | 40.98 |
| Висота [мм] | 238 |
| Діаметр [мм] | 419 |
| Кількість отворів 1 | 2 |
| Марка | MERITOR |
| Гальмівний шлях [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 069 ₴



