Ремкомплект пальця гальмівних колодок MERITOR 25 / 32 x 56 / AXL125
Ремкомплект пальця гальмівних колодок MERITOR 25 / 32 x 56 TE9000/9300, TM / AXL125
Модель
| TE 9000/9300, TM |
Технічні характеристики
| Довжина (мм) | 56 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 25 |
| Зовнішній діаметр 1 (мм) | 32 |
| Примітка | серія III / 310 мм 12 1/4 дюйма |
Застосування
| Барабанна гальмівна колодка - Сторона пальця |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 266.690-00A |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сумісність з моделлю | TM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 56 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 25 |
| Зовнішній діаметр 1 (мм) | 32 |
| Примітка | серія III / 310 мм 12 1/4 дюйма |
| Тип | Барабанні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 767 ₴



