Колодки VOLVO FH12, FH16, FL6, FM, FM9, B6, B7, B9, B12 - Тормозные дисковые 111x250x29 / 3095396
від 4 999 ₴
- В наявності
- Код: GDB5085
+380 (93) 934-16-53
Тел, Viber- +380 (98) 770-93-93 Тел.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB5085 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 249.3 мм |
| Висота | 111.2 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 29125 |
| Висота [мм] | 111 |
| Компанія-виробник гальм | Meritor D-DUCO |
| Мoдель | B 6R, B 7R, B 9L, B 9R, B 9S, B 9TL, B 12B, B 12M, B 12R, FH, FH 12, FH 16, FL 6, FM, FM 9, FM 12 |
| Товщина (мм) | 29 |
| Товщина 1 [мм] | 9 |
| Ширина [мм] | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 999 ₴



