Фільтр повітряного автомобіля DAF LF 55 2001 - LF 55.160 / LF 55.170 / LF 55.180 / LF 55.180 / LF 55.220 / LF 55.250 / LF 55.280 / LF 55.280 / LF 55.290 / LF 55.300
Існує великий асортимент фільтрів для вантажівок DAF кращих європейських виробників





щоб правильно підібрати фільтр на ДАФ , зв'яжіться з нашим менеджером
Тел: (098) 770-93-93
Viber: 093 934-16-53





щоб правильно підібрати фільтр на ДАФ , зв'яжіться з нашим менеджером
Тел: (098) 770-93-93
Viber: 093 934-16-53
Фільтр повітряного на DAF LF підходить для таких моделей
| Модель | Підмодель |
| LF 45 2001 - | LF 45.130 / LF 45.140 / LF 45.150 / LF 45.160 / LF 45.170 / LF 45.180 / LF 45.220 |
| LF 55 2001 - | LF 55.160 / LF 55.170 / LF 55.180 / LF 55.220 / LF 55.250 / LF 55.280 / LF 55.290 / LF 55.300 |
Внимание! Ціна має інформаційний характер і може відрізнятися від реальності. Щоб дізнатися актуальну ціну - зв'яжіться з нашим менеджером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40548 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 389 мм |
| Внутрішній діаметр | 160 мм |
| Зовнішній діаметр | 247 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 808 ₴




