9424211112 / Гальмівний диск Ø430x132,5x45 MERCEDES-BENZ Actros, Actros MP4, Antos, Atego, Atego up to 18 t, Axor, CapaCity,
від 4 868,38 ₴
- В наявності
- Код: BCR145A
+380 (93) 934-16-53
Тел, Viber- +380 (98) 770-93-93 Тел.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній діаметр [мм]: 430.00
Сторона установки: передній міст
Ø фаски [мм]: 238.00
Ø отвору маточини [мм]: 211.00
Мінімальна товщина [мм]: 37.00
Сторона установки: праворуч
Кількість отворів: 10.00
Вага [кг]: 34.00
Розмір різьби: M 14
Висота [мм]: 132.50
Сторона установки: зліва
Товщина [мм]: 45.00
Крок різьби [мм]: 1.50
Сторона установки: задній міст
Оригінальний номер постачальника
MERCEDES-BENZ 942 421 11 12
MERCEDES-BENZ 942 421 09 12
MERCEDES-BENZ 942 421 12 12
MERCEDES-BENZ A9424211212
MERCEDES-BENZ 942 421 21 12
MERCEDES-BENZ A9424211112
9424211112
MERCEDES-BENZ A9424212112
9424211212
MERCEDES-BENZ A9424210912
9424211012
MERCEDES-BENZ 942 421 10 12
9424212112
9424210912
MERCEDES-BENZ A9424211012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR145A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 132 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 238 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору маточини [мм] | 211 |
| Ø фаски [мм] | 238 |
| Вага (кг) | 33.81 |
| Висота [мм] | 132.5 |
| Кількість отворів | 10 |
| Місце встановлення | перед + зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 37 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 430 |
| Примітка | Під час заміни гальмівного диска болт кріплення теж має бути замінений., вентиляційна щілина [мм] 12 |
| Розмір різьби | M 14 |
| Товщина (мм) | 45 |
| Крок різьби (мм) | 1.5 |
| вентиляційна щілина [мм] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 868,38 ₴



