6684230012 / Гальмівний диск Ø304x120,5x30 MERCEDES-BENZ T2, Vario
Мінімальна товщина [мм]: 26.00
Висота [мм]: 120.50
Ø отвору маточини [мм]: 157.00
Сторона установки: праворуч
Товщина [мм]: 30.00
Вага [кг]: 11.50
Зовнішній діаметр [мм]: 304.00
Ø фаски [мм]: 192.00
Сторона установки: зліва
Крок різьби [мм]: 1.50
Кількість отворів: 6.00
Розмір різьби: M 12
Сторона установки: задній міст
Оригінальний номер постачальника
MERCEDES-BENZ A6684230012
6684230012
MERCEDES-BENZ 668 423 00 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR164A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 120 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 192 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору маточини [мм] | 157 |
| Ø фаски [мм] | 192 |
| Вага (кг) | 11.5 |
| Висота [мм] | 120.5 |
| Мoдель | T2, Vario |
| Місце встановлення | зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 26 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 304 |
| Розмір різьби | M 12 |
| Товщина (мм) | 30 |
| Крок різьби (мм) | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 443,06 ₴



