9754210212 / Гальмівний диск Ø377x134x45 MERCEDES-BENZ Atego, Tourino
Зовнішній діаметр [мм]: 377.00
Кількість отворів: 14.00
Сторона установки: передній міст
Мінімальна товщина [мм]: 37.00
Висота [мм]: 134.00
Сторона установки: праворуч
Ø отвору маточини [мм]: 105.00
Ø фаски [мм]: 138.00
Сторона установки: зліва
Вага [кг]: 24.60
Товщина [мм]: 45.00
Ø отвору [мм]: 14.50
Оригінальний номер постачальника
9754210212
MERCEDES-BENZ 975 421 01 12
MERCEDES-BENZ 975 421 00 12
9754210012
MERCEDES-BENZ A9754210012
MERCEDES-BENZ A9754210212
MERCEDES-BENZ 975 421 02 12
MERCEDES-BENZ A9754210112
9754210112
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR189A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 134 мм |
| Кількість отворів | 14 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 138 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору [мм] | 14.5 |
| Ø отвору маточини [мм] | 105 |
| Ø фаски [мм] | 138 |
| Вага (кг) | 24.6 |
| Висота [мм] | 134 |
| Мoдель | Atego, Tourino |
| Місце встановлення | перед |
| Мінімальна товщина [мм] | 37 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 377 |
| Примітка | Під час заміни гальмівного диска болт кріплення теж має бути замінений. |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 260,02 ₴



