6394230112 / Гальмівний диск Ø296x58x10 MERCEDES-BENZ Viano, Vito
Висота [мм]: 58.00
Кількість отворів 1: 1.00
Ø отвору 2 [мм]: 15.00
Товщина [мм]: 10.00
Ø отвору [мм]: 15.00
Зовнішній діаметр [мм]: 296.00
Вага [кг]: 6.00
Ø фаски [мм]: 112.00
Ø отвору 1 [мм]: 9.00
Ø отвору маточини [мм]: 67.00
Мінімальна товщина [мм]: 8.00
Кількість отворів: 5.00
Оригінальний номер постачальника
6394230112
MERCEDES-BENZ A6394230112
MERCEDES-BENZ 639 423 01 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4356 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 57.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору 1 [мм] | 9 |
| Ø отвору 2 [мм] | 15 |
| Ø отвору [мм] | 15 |
| Ø отвору маточини [мм] | 67 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6 |
| Висота [мм] | 58 |
| Кількість отворів 1 | 1 |
| Мoдель | Viano, Vito |
| Місце встановлення | зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 8 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 296 |
| Товщина (мм) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 905,81 ₴



