6394210012 / Гальмівний диск Ø300x58x28 MERCEDES-BENZ Viano, Vito
Зовнішній діаметр [мм]: 300.00
Кількість отворів 1: 1.00
Висота [мм]: 58.00
Товщина [мм]: 28.00
Ø отвору 2 [мм]: 15.00
Ø отвору [мм]: 15.00
Мінімальна товщина [мм]: 25.00
Ø фаски [мм]: 112.00
Ø отвору 1 [мм]: 9.00
Ø отвору маточини [мм]: 67.00
Кількість отворів: 5.00
Вага [кг]: 7.50
Оригінальний номер постачальника
6394210012
MERCEDES-BENZ A6394210012
MERCEDES-BENZ 639 421 00 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4373 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору 1 [мм] | 9 |
| Ø отвору 2 [мм] | 15 |
| Ø отвору [мм] | 15 |
| Ø отвору маточини [мм] | 67 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.5 |
| Висота [мм] | 58 |
| Кількість отворів 1 | 1 |
| Мoдель | Viano, Vito |
| Місце встановлення | перед |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 25 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 300 |
| Товщина (мм) | 28 |
| вентиляційна щілина [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 218,37 ₴



