7172018 / Гальмівний диск Ø322x134x30 IVECO Eurocargo
Ø отвору маточини [мм]: 215.00
Розмір різьби 1: M10
Висота [мм]: 134.00
Товщина [мм]: 30.00
Зовнішній діаметр [мм]: 322.00
Кількість отворів: 8.00
Вага [кг]: 18.00
Ø фаски [мм]: 275.00
Мінімальна товщина [мм]: 27.50
Ø отвору [мм]: 20.15
Оригінальний номер постачальника
IVECO 717 2018
IVECO 007187567
7182682
1907726
IVECO 001907726
IVECO 07172018
7172018
IVECO 01907726
IVECO 190 7726
IVECO 07187567
IVECO 007172018
IVECO 718 2682
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR106A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Висота | 134 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору [мм] | 20.15 |
| Ø отвору маточини [мм] | 215 |
| Ø фаски [мм] | 275 |
| Вага (кг) | 18 |
| Висота [мм] | 134 |
| Місце встановлення | перед + зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 27.5 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 322 |
| Розмір різьби 1 | M10 |
| Товщина (мм) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 860 ₴



