2996327 / Гальмівний диск Ø432x138,5x45 IVECO Stralis
Диск гальмівний Івеко Страліс
Мінімальна товщина [мм]: 37.00
Висота [мм]: 138.50
Розмір різьби: M 16
Кількість отворів: 12.00
Ø фаски [мм]: 240.00
Зовнішній діаметр [мм]: 432.00
Ø отвору маточини [мм]: 210.00
Вага [кг]: 33.50
Товщина [мм]: 45.00
Оригінальний номер постачальника
IVECO 2996327, 7184136, 7189475, 2992477
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR254A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 138.5 мм |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 240 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору маточини [мм] | 210 |
| Ø фаски [мм] | 240 |
| Вага (кг) | 33.5 |
| Висота [мм] | 138.5 |
| Мoдель | Eurocargo, Eurotech, Eurotrakker, Stralis |
| Місце встановлення | перед + зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 37 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 432 |
| Примітка | Під час заміни гальмівного диска болт кріплення теж має бути замінений. |
| Розмір різьби | M16 |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 980 ₴



