2996131 / Гальмівний диск Ø300x75x28 IVECO Daily
Ø фаски [мм]: 125.00
Зовнішній діаметр [мм]: 300.00
Вага [кг]: 9.00
Ø отвору [мм]: 15.50
Товщина [мм]: 28.00
Висота [мм]: 75.00
Ø отвору маточини [мм]: 78.00
Мінімальна товщина [мм]: 24.00
Кількість отворів: 6.00
Оригінальний номер постачальника
IVECO 299 6131
504121605
IVECO 5 0412 1605
IVECO 002996131
IVECO 02996131
2996131
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FCR314A |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Висота | 74.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору [мм] | 15.5 |
| Ø отвору маточини [мм] | 78 |
| Ø фаски [мм] | 125 |
| Вага (кг) | 9 |
| Висота [мм] | 75 |
| Місце встановлення | перед |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 24 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 300 |
| Товщина (мм) | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 480,37 ₴



