81508030020 / Гальмівний диск Ø377x128x45 MAN L2000, M2000L, M2000M, NMT, TGM
Зовнішній діаметр [мм]: 377.00
Висота [мм]: 128.00
Сторона встановлення: передній міст
Ø отвори маточини [мм]: 162.00
Ø фаски [мм]: 195.00
Мінімальна товщина [мм]: 37.00
Сторона встановлення: праворуч
Вес [кг]: 24.00
Кількість отворів: 10.00
Розмір різі: M 14
Сторона встановлення: ліворуч
Крок різі [мм]: 1.50
Товщина [мм]: 45.00
Оригінальний номер постачальника
MAN 81508030020
MAN 81.50803.0057
MAN 81.50803.0027
MAN 81508030027
MAN 81508030057
MAN 81.50803.0020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR147A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 128 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 195 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору маточини [мм] | 162 |
| Ø фаски [мм] | 195 |
| Вага (кг) | 24 |
| Висота [мм] | 128 |
| Мoдель | L2000, M2000L, M2000M, NMT, TGM |
| Місце встановлення | перед |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 37 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 377 |
| Розмір різьби | M 14 |
| Товщина (мм) | 45 |
| Крок різьби (мм) | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 260,02 ₴



