0308834040 / Гальмівний диск Ø377x159,5x45 BPW SKH
Зовнішній діаметр [мм]: 377.00
Ø фаски [мм]: 335.00
Мінімальна товщина [мм]: 37.00
Кількість отворів: 10.00
Висота [мм]: 159.50
Ø отвору [мм]: 23.00
Вага [кг]: 27.75
Товщина [мм]: 45.00
Ø отвору маточини [мм]: 290.00
Оригінальний номер постачальника
0308834040
0308834047
BPW 03.088.34.04.7
BPW 03.088.34.04.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR205A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 159 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору [мм] | 23 |
| Ø отвору маточини [мм] | 290 |
| Ø фаски [мм] | 335 |
| Вага (кг) | 27.75 |
| Висота [мм] | 159.5 |
| Мoдель | SKH |
| Марка | BPW |
| Місце встановлення | перед + зад |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 37 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 377 |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 425,33 ₴



