1739542 / Гальмівний диск Ø432x45 DAF 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 65, CF 65II, CF 65IV, CF 75, CF 75IV, CF 85, CF 85IV, LF 45, LF 55,
Мінімальна товщина [мм]: 41.00
Сторона установки: Задній міст праворуч
Зовнішній діаметр [мм]: 432.00
Вага [кг]: 27.04
Сторона установки: Задній міст зліва
Товщина [мм]: 45.00
Оригінальний номер постачальника
DAF 1 739 542
DAF 1 640 561
DAF 1 726 138
DAF 1 783 346
DAF 1 812 582
DAF 1 812 563
DAF 1 387 439
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BCR225A |
| Виробник | Beral |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 45 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 65, CF 65II, CF 65IV, CF 75, CF 75IV, CF 85, CF 85IV, LF 45, LF 55, LF 55IV, SB 230, SB 250, SB 4000, SBR 4000, TB 2175, TBR 2175, XF 95, XF 95II, XF 105 |
| Місце встановлення | перед + зад |
| вентиляційна щілина [мм] | 12 |
| МинимальнаяТолщина [мм] | 41 |
| Зовнішній Діаметр [мм] | 432 |
| Товщина (мм) | 45 |
| Вага (кг) | 27.04 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 895,56 ₴



